Kategorie

PrestaShop

Newsletter

Zestaw CVX™ Viral RNA Extraction Kit, CE-IVD Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw CVX™ Viral RNA Extraction Kit, CE-IVD

Większa specyficzność i czułość ekstrakcji ręcznej i automatycznej w QIAcube®

Zapytaj o  cenę i dostępność

Więcej szczegółów

7 430,40 zł

CVX ™ Viral RNA Extraction Kit (CE-IVD) jest przeznaczony do szybkiego, równoczesnego oczyszczania wirusowego RNA z próbek wolnych od komórek, takich jak surowica, osocze, mocz, płyny ustrojowe bez komórek, supernatanty z hodowli komórkowych i płyny do płukania z wymazów.

Cząsteczki wirusowego RNA wiążą się z pożywką na bazie krzemionki, a zanieczyszczenia, takie jak białka i nukleazy, są usuwane przez dokładne przemycie buforem przemywającym. RNA jest następnie wymywane w sterylnej wodzie wolnej od RNaz. Wyizolowany wirusowy RNA jest gotowy do użycia i należy go przechowywać w temperaturze - 70 ° C.

Procedura może być stosowana do izolacji wirusowego RNA z szerokiej gamy wirusów. Nie można jednak zagwarantować wydajności dla każdego gatunku wirusa i musi zostać potwierdzona przez klienta. Ilość oczyszczonego wirusowego RNA zależy od typu próbki, miana wirusa, źródła próbki, transportu, przechowywania i wieku. Zestaw zawiera również nośnikowy RNA, który poprawia wiązanie i odzyskiwanie nisko stężonego wirusowego RNA.