Kategorie

PrestaShop

Newsletter

Zestaw qMAXSen™ Coronavirus (SARS-CoV-2) RT-qPCR Detection Kit [RdRp gene assays] Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw qMAXSen™ Coronavirus (SARS-CoV-2) RT-qPCR Detection Kit [RdRp gene assays]

GSE01560

2 223,84 zł

Zestaw wykrywający koronawirusa qMAXSen ™ (SARS-CoV-2) RT-qPCR umożliwia wydajną syntezę cDNA i PCR w czasie rzeczywistym w jednej probówce. Zestaw zawiera qPCR MasterMix dostarczany w stężeniu 2x do przeprowadzenia PCR w czasie rzeczywistym. qPCR MasterMix (2x) zawiera wszystkie odczynniki (oprócz starterów PCR, sondy i matrycy) potrzebne do przeprowadzenia reakcji PCR. Ponadto zapewniono również oddzielną mieszaninę RT, która zawiera zrównoważoną mieszaninę zarówno RTazy (odwrotnej transkryptazy), jak i inhibitora RNazy.

 

Dodatkowo zestaw zawiera jeden zestaw primerów i sond fluorescencyjnych do rozróżnienia między 2019-nCoV i SARS-CoV (lub CoV związany z SARS nietoperza). Sondy są odczytywane w różnych kanałach. Sekwencje RNA koronawirusa 2019-nCoV są amplifikowane i wykrywane w kanale FAM, sekwencje RNA koronawirusa SARS-CoV (lub CoV związane z nietoperzowym SARS) są amplifikowane i wykrywane w kanale HEX, VIC lub JOE (w zależności od używanego sprzętu).

Obejmuje również kontrolę pozytywną (PTC) i kontrolę negatywną (NTC). Kontrola dodatnia jest dostarczana w celu wykazania, że amplifikacja PCR działa skutecznie z dostarczonymi składnikami. Aby potwierdzić brak zanieczyszczenia, należy uwzględnić reakcję kontroli negatywnej przy każdym użyciu zestawu.