Kategorie

PrestaShop

Newsletter

Zestaw qMAXSen™ Coronavirus (SARS-CoV-2) RT-qPCR Detection Kit [N and RNAse P genes-based Assay] Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw qMAXSen™ Coronavirus (SARS-CoV-2) RT-qPCR Detection Kit [N and RNAse P genes-based Assay]

GSE01590

2 223,84 zł

Nowy koronawirus, obecnie nazywany 2019-nCoV, został ogłoszony jako czynnik etiologiczny przypadków trwającej epidemii zapalenia płuc w Wuhan City. Ten zestaw umożliwia zastosowanie RT-PCR w czasie rzeczywistym do wykrywania 2019-nCoV in vitro w próbkach z dróg oddechowych (plwocina; aspiraty z nosogardzieli, jamy ustnej i gardła, popłuczyny lub wymazy; aspiraty z tchawicy).

qMAXSen ™ Coronavirus (SARS-CoV-2) RT-qPCR Detection Kit [Test oparty na genach N i RNAzy P] umożliwia wydajną syntezę cDNA i PCR w czasie rzeczywistym w jednej probówce. Zestaw zawiera qPCR MasterMix dostarczany w stężeniu 4x do przeprowadzania PCR w czasie rzeczywistym. Ponadto zawiera oddzielną fiolkę z odwrotną transkryptazą i fiolkę z inhibitorem rybonukleazy.

Ponadto zestaw zawiera dwa zestawy starterów i sond fluorescencyjnych zaprojektowanych zgodnie z CDC (Centers for Disease Control and Prevention) do docelowych regionów genu nukleokapsydu (N) wirusa, fiolkę 1 z zestawem starterów i sond N1 PCR; fiolka 2 z zestawem starterów i sond N2 PCR oraz fiolka 3 z zestawem starterów i sond RNAse P PCR. Docelowy RNA SARS-CoV-2 jest amplifikowany i wykrywany w kanale FAM.