Kategorie

PrestaShop

Newsletter

Zestaw HigherPurity™ Viral RNA Extraction Kit Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw HigherPurity™ Viral RNA Extraction Kit

2 070,09 zł

Zestaw do ekstrakcji wirusowego RNA HigherPurity ™ jest przeznaczony do szybkiego jednoczesnego oczyszczania wirusowego RNA z próbek wolnych od komórek, takich jak surowica, osocze, mocz, bezkomórkowe płyny ustrojowe, supernatanty z hodowli komórkowej i płyn do płukania z próbek wymazów.

wirusowe cząsteczki RNA wiążą się z podłożem na bazie krzemionki, a zanieczyszczenia, takie jak białka i nukleazy, usuwa się przez dokładne przemycie buforem do płukania. RNA jest następnie eluowany w sterylnej wodzie wolnej od RNazy. Izolowany wirusowy RNA jest gotowy do użycia i powinien być przechowywany w temperaturze - 70 ° C.

Procedurę tę można zastosować do izolacji wirusowego RNA z szerokiej gamy wirusów. Jednak wydajność nie może być zagwarantowana dla każdego gatunku wirusa i musi zostać potwierdzona przez klienta. Ilość oczyszczonego wirusowego RNA zależy od rodzaju próbki, miana wirusa, źródła próbki, transportu, przechowywania i wieku. Zestaw zawiera także nośnikowy RNA, który poprawia wiązanie i odzyskiwanie wirusowego RNA o niskim stężeniu.